نمایش آخرین مطالب یک موضوع خاص

نمایش آخرین مطالب یک موضوع خاص

سلام . میشه گفت یکی از پرکاربردترین هک های وردپرس در طراحی قالب برای طراحان وب همین کد هست . این کد با توجه به آی دی یا نام موضوع مورد نظر شما آخرین مطالب آن را بصورت حلقه در اختیار شما می گذارد . با ما همراه باشید تا امروز کمی این کد را گسترش دهیم و آن را تحلیل کنیم . کد اصلی ما بصورت زیر است :

خب اگه با حلقه های وردپرس آشنا باشید همه کد بالا را متوجه می شوید . اما می پردازیم به $args . این پارامتر مشخص میکند کدام مطالب را میخواهید نشان دهید؟

cat : با استفاده از این کلمه می توانید آی دی موضوع یا موضوعات مورد نظرتان را که میخواهید مطالب آن را نمایش دهید مشخص نمایید . مثال :

با استفاده از همین پارامتر یک کار شگفت انگیز دیگر نیز میتوانید انجام دهید . مثلا تمام مطالب سایتتون را بجز یه موضوع خاص نمایش دهید! کافیه پشت آی دی موضوع یک منفی قرار دهید . مثال :

category_name : همچنین شما میتوانید موضوعات خودتان را با نام آن ها مشخص کنید . مثال :

showposts : در پایان نیز اگر تعداد مطالب خاصی مد نظر شما هست می توانید با استفاده از این پارامتر آن را مشخص کنید . مثال :

امیدوارم مفید و آموزنده بوده باشد . انشاالله بزودی بطور کامل wp_Query را در چند جلسه آموزش می دهیم چون کلاس پر کاربردی هست .

3+

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *