مخفی کردن روش های ارسال هنگام در دسترس بودن حمل و نقل رایگان

مخفی کردن روش های ارسال هنگام در دسترس بودن حمل و نقل رایگان

سلام به همه ووکامرسی های عزیز، یکی از راه های تشویق کاربران به خرید بیشتر از سایت، حمل و نقل رایگان می باشد. احتمالا داخل فروشگاه های اینترنتی مشاهده کردید زمانی که مبلغ خرید بیشتر از 100 هزار تومان (یا مبلغ دیگری) باشد، گزینه حمل و نقل رایگان فعال می شود. تعریف حمل و نقل رایگان در ووکامرس کاری بسیار ساده است و پیاده سازی آن با روش حمل و نقل پیشفرض امکان پذیر است. مسئله ای که وجود دارد حذف روش های حمل و نقل پولی هنگام در دسترس بودن حمل و نقل رایگان می باشد. جهت انجام این کار می توانید کد زیر را به فایل functions.php قالبتون اضافه کنید:

این کد، تمامی روش های حمل و نقل (پست سفارشی، پیشتاز یا پیک موتوری و …) را هنگامی که روش حمل و نقل رایگان در دسترس است مخفی می کند و بصورت پیشفرض روش حمل و نقل رایگان را انتخاب می کند.

راستی، افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس را امتحان کرده اید؟

3+

7 thoughts on “مخفی کردن روش های ارسال هنگام در دسترس بودن حمل و نقل رایگان

  1. میشه این کد رو کاری کرد که برای روشهای ارسال هم کار کنه؟
    یعنی وقتی کلاس ارسال تعریف میکنیم، پیشفرض فقط اون کلاس و هزینه اش رو نشون بده و سایر روشها (پیشتاز، پیک موتوری و … ) رو نشون نده؟

    ۰
  2. سلام خسته نباشید این کد را میشه کاری کرد که تحویل فقط برای تهران حذف بشه بقیه شهرها حذف نشه ؟ اگه میشه لطفا میشه کدش رو همینجا بنویسید کد کاملش رو ممنون میشم من اشنایی به کد نویسی ندارم اگه برام بنویسید ممنون میشم.

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *